Koszyk

Mop akrylowy 80 cm

22-143
49,98 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Mop akrylowy do zamiatania na sucho.

Szerokość robocza 80 cm

Ilość

Mop akrylowy do szybkiego i bezkurzowego zamiatania podłóg. Szerokość 80 cm.

Idealny do szybkiego i dokładnego zamiatania małych, średnich i dużych powierzchni podłogowych. Jest to podstawowy mop wykorzystywany do zamiatania podłóg w szkołach, szpitalach, zakładach produkcyjnych, marketach i magazynach, salach sportowych i tanecznych. Podczas zamiatania nie wzbija kurzu tak jak zwykła miotła.

Zamiatanie odbywa się tak jak mycie podłogi na mokro - nie odrywając mopa od powierzchni podłogi. Dzięki temu zamiatane pomieszczenia nie są zakurzone, kurz nie osiada na półkach, parapetach, framugach drzwi, rantach obrazów i poręczach. Świetnie zbiera kurz, duże ilości piasku, śmieci i odpadków.

Stosowany również do doczyszczeń pobudowlanych. Idealny do zamiatania paneli podłogowych i parkietów w mieszkaniach i domach. Dzięki dużej szerokości zamiata łatwo i szybko. Niebieski wkład akrylowy można łatwo ściągnąć ze stelaża i wytrzepać z kurzu. Wkład można wielokrotnie prać.

Z pomocą tego mopa z łatwością i szybko usuniesz wszystkie sierści zwierząt, kłaki, włosy i kurz bez konieczności wyciągania odkurzacza z szafy.

22-143

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny