Opis

Odkurzacz TASKI AERO 15 w celu zapewnienia maksymalnej wydajności pracy oraz doskonałych efektów czyszczenia, został stworzony z użyciem najnowocześniejszej technologii. Ponadto został wyposażony w super wydajny silnik. Natomiast, dzięki zastosowaniu w nim opatentowanej technologii wyciszania, emituje bardzo niski poziom hałasu, a tym samym jest ultra ciche.

TASKI AERO 15 to urządzenie proste w obsłudze, gdzie akcesoria typu: kabel zasilający, czy też filtry można samodzielnie zdemontować lub wymienić bez użycia narzędzi.

TASKI AERO 15 jest polecany do zastosowania w obiektach użyteczności publicznej (szpitale, szkoły, biura), w branży hotelarskiej i utrzymania czystości.

Cechy

  • kompaktowa i wytrzymała konstrukcja TASKI, to niewielkie gabaryty urządzenia oraz bardzo dobrej jakości tworzywo z którego wykonano obudowę;
  • efektywność i ochrona środowiska- wydajny silnik 585 W poprzez zastosowanie nowego sposobu przepływu powietrza oraz dzięki opatentowanej technologii wyciszania TASKI jest porównywalny z odkurzaczem o mocy 900 W;
  • opatentowana technologia wyciszania TASKI "All-in-One" sprawia, że emitują bardzo niski poziom hałasu, są ultra ciche tak, by można je było stosować w każdym obiekcie, o każdej porze.;
  • komfort i ergonomia pracy - Wbudowana w górna pokrywę rączka pozwala na wygodne przeniesienie odkurzacza w nowe miejsce, a osłona na kabel zasilający stanowiąca integralną cześć pokrywy, znacząco ułatwia jego zwiniecie.
  • Posiada udogodnienia typu: włączanie / wyłączanie odkurzacza stopą, wskaźnik napełnienia worka;
  • TASKI AERO 15 w standardzie wyposażony jest w zestaw dodatkowych dysz czyszczących (dysza do kurzu i dysza szczelinowa), które zostały wbudowane w tylną część odkurzacza (stanowią jego integralną część).

Film promujący produkty lini Taski Aero

https://www.youtube.com/watch?v=Bajz_lVKC90

11-724248

Opis

Nazwa
Odkurzacz TASKI AERO 15
Indeks
11-724248
Waga
7,3 kg
Zasilanie
220/240 V
Pobór mocy
585 W
Przewód zasilający
12,5 m
Wymiary (dł. x sz. x wys.)
426 x 313 x 390 mm
Przepływ powietrza
33 L/s
Pojemność worka
15 L
Typ worka
fizelinowy/papierowy
Długość węża ssącego
2,2 m
Siła ssania
17,41 kPa
Szerokość ssawki
280 mm
Ilość stopni filtrowania
3
Opcja filtra wewnętrznego
tak (filtr HEPA)
Klasa bezpieczeństwa
II
Poziom hałasu dB(A)
50-63 dB
Okres gwarancji
12 m-cy
Obszar zastosowania
szkoły, służba zdrowia, hotelarstwo, firmy sprzątajace

15 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.