Koszyk

Wózek Carrier Original

23-01425/1
4 171,20 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Wózki serii Carrier przeznaczone są do zadań specjalnych. Są optymalnym rozwiązaniem np. do transportu dużych ilości odpadów zielonych czy liści. Uchwyty do akcesoriów sprzątających ułatwiają zabranie potrzebnego sprzętu.

Ilość

Opis

Wózek przeznaczony do transportu pojemnika na śmieci o pojemności 120l, z taśmą do mocowania pojemnika. Dzięki eleganckiemu wzornictwu wózek może być stosowany do pracy w otoczeniu reprezentacyjnych obiektów.

Cechy

  • Wykonany jest z aluminium oraz stali ocynkowanej, malowanej lakierem proszkowym.
  • Wyposażony jest w koła odporne na uderzenia z ogumieniem, uchwyt do chwytaka Greifboy i uchwyty na cztery narzędzia z kijem, szkła odblaskowe oraz zamykany metalowy schowek na drobne akcesoria, rękawice robocze, napoje czy rzeczy osobiste.
  • Wymiary wózka 102 x 70 x 112 cm, waga 18 kg.
23-01425/1

Opis

Nazwa
23-01457/1
Indeks
Wózek Carrier Original

Zobacz także

2 innych produktów w tej samej kategorii:

Obudowa taczki Flora Carrier Volumo

696,00 zł

 Obudowa do taczek Carrier Volumo .Jest  optymalnym rozwiązaniem np. do transportu dużych ilości odpadów zielonych czy liści. Uchwyty do akcesoriów sprzątających ułatwiają zabranie potrzebnego sprzętu.

Wózek Carrier Original Performa Edition

4 536,00 zł

Wózki serii Carrier przeznaczone są do zadań specjalnych. Są optymalnym rozwiązaniem np. do transportu dużych ilości odpadów zielonych czy liści. Uchwyty do akcesoriów sprzątających ułatwiają zabranie potrzebnego sprzętu. Cena nie zawiera pojemnika na śmieci.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny