• -5%
  • Nowy

Automat szorująco-zbierający Taski swingo 855 B Power Li 100 zapewnia znakomite rezultaty czyszczenia i osuszania posadzki. Sprawdza się bardzo dobrze w pomieszczeniach średnich, a także niewielkich. Pozwala na szybkie i wygodne sprzątanie garaży, supermarketów, obiektów hotelowych i logistycznych, biurowców, hal, szkół, placówek medycznych i innych miejsc, gdzie ważna jest należyta dbałość o standardy higieny.

 

Sprzątanie z Taski swingo 855 B Power Li 100 jest wygodne, a obsługi urządzenia można nauczyć się bardzo szybko. Elementy, które są regularnie czyszczone bezproblemowo się ściąga i zakłada. Aby sprawnie można było te części zlokalizować, oznaczono je kolorem żółtym. Udogodnieniem jest także uchwyt, którego kształt dopasowany jest do naturalnego ułożenia dłoni. Ma opcję regulacji i można go dostosować do swojego wzrostu. Taski swingo 855 B Power Li 100 to maszyna z trakcją, która maksymalnie ułatwia operatorowi prowadzenie i manewrowanie. Z powodzeniem użytkują ją zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Nie wymaga użycia dużej siły fizycznej.

 

Automat wyposażony jest w opatentowane elementy, gwarantujące efektywne sprzątanie i osuszanie powierzchni – mechanizm szczotki oraz ssawę podobną do litery V, nie wymagającą regulacji. Zastosowany mechanizm czyszczący pozwala na dotarcie do każdego zakamarka w sprzątanym pomieszczeniu. Na obudowie szczotki jest obecne koło odbojowe, zabezpieczające ściany przed porysowaniem.

 

Maszyna może jeździć zarówno do przodu, jak i do tyłu. Układ napędowy gwarantuje zwrotność i łatwe prowadzenie nawet w niewielkich czy też zatłoczonych wnętrzach. Funkcja Eco umożliwia cichą pracę urządzenia, co ma duże znaczenie, gdy sprzątamy w pobliżu innych osób. Operatorowi pracuje się znacznie bardziej komfortowo, gdy maszyna nie robi zbytniego hałasu i nie zwraca na siebie uwagi. W trybie Eco automat zachowuje standardową wydajność. Urządzenie można zatem użytkować nawet tam, gdzie jest stosunkowo duży przepływ osób.

 

Taski swingo 855 B Power Li 100 to maszyna wyposażona w wiele przydatnych funkcji. Wykonana została z najlepszych jakościowo materiałów, co przekłada się na wysoce zadowalającą żywotność urządzenia. Dołączono do niej akcesoria: wbudowaną ładowarkę, baterie żelowe, szczotkę czyszczącą, trzymak padów, a także kompletną ssawę zbierającą. Sprzęt jest kompletny, gotowy do pracy.

03-7524751

Opis

Nazwa
Taski 855 B Power Li 100
Indeks
03-7524751
Wymiary
1220x530x1200
Waga
100 kg
Szerokość czyszczenia
50 cm
Średnica szczotki
20"
Szerokość ssawy tylnej
69 cm
Ilość szczotek
1
Zbiornik wody czystej
40L
Zbiornik wody brudnej
40L
Wydajność
2250 m2/h
Nacisk szczotki
43 kg
Pojemność akumulatora
2 x 50 Ah
Poziom hałasu dB(A)
58 dB

Pliki do pobrania

Ulotka baterie Li-on

Ulotka baterie Li-on

Pliki do pobrania (2.01M)

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.