• Nowy

Soft Care Des E to preparat w postaci żelu do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk w szpitalach, obiektach służby zdrowia a także gastronomii i przemyśle spożywczym oraz w każdym środowisku, gdzie istnieje potrzeba dezynfekcji rąk. Soft Care Des E jest preparatem na bazie etanolu z zawartością substancji nawilżających. Etanol jest bardzo skuteczną substancją dezynfekcyjna wobec szerokiego spektrum mikroorganizmów, a substancje nawilżające zapewniają skórze właściwą pielęgnację. Dlatego preparat może być stosowany wszędzie tam, gdzie jest wymagana częsta dezynfekcja rąk oraz ograniczony dostęp do wody. Soft Care Des E jest preparatem bezzapachowym, eliminuje ryzyko skażenia żywności, dzięki temu jest odpowiedni do stosowania w obszarze przetwórstwa spożywczego.

Cechy

na bazie etanolu, wysoce skutecznej substancji dezynfekcyjnej;
zawiera substancje nawilżające, które zapobiegają podrażnieniom skóry
bezzapachowe, dzięki czemu są odpowiednie do stosowania w obszarach mających kontakt z żywnością;
odpowiedni do chirurgicznej dezynfekcji rąk;

Dezynfekcja higieniczna
Na dokładnie umyte i osuszone ręce pobrać:
• 5 ml Soft Care Des E i wcierać w skórę przez minimum 15 sekund,
• 3 ml Soft Care Des E i wcierać w skórę przez minimum 30 sekund,
zwracając uwagę na miejsca pomiędzy palcami, paznokcie i powierzchnie palców – zgodnie z procedurą dezynfekcji rąk metodą wcierania. Po około 30 sekundach preparat odparowuje, pozostawiając skórę suchą.

Dezynfekcja chirurgiczna
Na dokładnie umyte i osuszone ręce pobrać 3 ml Soft Care Des E i wcierać w skórę przez 30 sekund, zwracając uwagę na miejsca pomiędzy palcami, paznokcie i powierzchnie palców – zgodnie z procedurą dezynfekcji rąk metodą wcierania. Po wyschnięciu dłoni (po ok. 30 sekundach) czynności powtórzyć – procedurę powtarzać trzykrotnie (łączny czas wcierania powinien wynosić 1,5 minuty).

03-7516134

Pliki do pobrania

Soft Care Des E karta

Des E karta

Pliki do pobrania (333.4k)

Soft Care Des E ulotka

Des E ulotka

Pliki do pobrania (359.89k)

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.