• Nowy

Zalety padów diamentowych twister:

  • Pasują do większości maszyn na rynku
  • Nie wymagają użycia chemii (sama woda)
  • Możliwość dobrania odpowiedniego do każdego rodzaju podłóg
  • Nie szkodzą środowisku
  • Niższe koszty codziennego utrzymania czystości

Linia Twisterl obejmuje wyjątkową mieszankę diamentów przeznaczoną specjalnie do podłóg o dużym natężeniu ruchu w obiektach handlowych i podobnych, gdzie wymagana jest wysoka czystość w połączeniu z połyskiem i estetycznym wyglądem. Pady diamentowe z linii Twister Retail pozwolą obniżyć łączne koszty konserwacji podłóg ograniczając wymóg ich okresowej konserwacji.

Pady Twister to alternatywna metoda utrzymania czystości twardych, wodoodpornych podłóg przy zastosowaniu maszyn czyszczących. Pady Twister, dzięki zawartości drobinek diamentów w ich strukturze, w tym samym czasie czyszczą i polerują podłogi – bez konieczności stosowania produktów chemicznych. Twister to proste w obsłudze, wydajne i przyjazne środowisku rozwiązanie w profesjonalnym utrzymaniu czystości podłóg, zapewniające optymalizację kosztów oraz doskonałe efekty czyszczenia.

Diamenty to najtwardszy materiał na ziemi i wykazują tą samą skuteczność przez cały okres użytkowania padu Twister. Drobinki twardych diamentów wtopionych w elastyczną strukturę padu zapewniają mikro polerowanie powierzchni podłogowych, dzięki czemu stają się bardziej odporne na wnikanie brudu w ich strukturę. Doskonałe efekty czyszczenia podłóg, które zapewnia stosowanie padów Twister, wydłużają także ich żywotność. Ponadto, pady Twister w stosunku do padów standardowych wykazują około 3-krotnie dłuższą żywotność. Różnica pomiędzy różnego koloru padami to wielkość drobinek diamentów oraz ich rodzaj. W zależności od zastosowanych w padzie drobinek diamentów, pad ten może być użyty do różnego rodzaju czyszczenia.

Wdrażając metodę Twister do procesu profesjonalnego czyszczenia podłóg uzyskamy doskonałe efekty czyszczenia, oszczędności, zredukowany wpływ na środowisko oraz bezpieczne warunki pracy. Wszystkie te aspekty osiągnięte zostają podczas wykonywania codziennego czyszczenia podłóg, bez dodatkowej pracy, a przy niższych kosztach.

PRZEZNACZENIE

  • Czerwony PAD HD Twister - czyszczenie trudnych zabrudzeń na podłogach kamiennych, usuwa zarysowania i plamy z powierzchni i pozostawi czystą, zmatowioną powierzchnie przygotowaną do kolejnych kroków w programie Twister. KROK WSTĘPNY.
  • Biały PAD Twister - KROK I - Usuwa niewielkie rysy i pozostawia powierzchnie jedwabiście matową, czystą i przygotowaną do kolejnego kroku.
  • Żółty PAD Twister - KROK II - przygotowuje powierzchnię do ostatniego etapu jakim jest polerowanie.
  • Zielony PAD Twister - KROK III – efektywnie będzie utrzymywał efekty i wysoki połysk powierzchni, jeśli będzie stosowany regularnie.
03-5871029

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.