Koszyk

Diversey Jontec ESD polimer

03-7512701
469,85 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Powłoka o właściwościach rozpraszających ładunki elektrostatyczne gromadzące się na powierzchni podłóg ESD.

Kanister 5L

Ilość

Opis:

TASKI Jontec ESD jest powłoką o właściwości rozpraszania ładunku elektrostatycznego gromadzącego się na powierzchni podłóg. Preparat tworzy wysokopołyskową powłokę niezależnie od stosowanych technik nanoszenia. Bardzo dobrze sprawdza się w stosunku do podłóg gdzie istotną kwestią użytkową jest usuniecie ładunku elektrostatycznego z powierzchni podłogi oraz do podłóg gdzie stosuje się program ESD w celu nadania ładnego wyglądu powierzchni podłóg, łatwiejszego mycia i konserwacji.

Cechy:

 • pozostawia warstwę zabezpieczającą o ciepłym, subtelnym połysku;
 • zawiera technologię Avetran TM;
 • system ESD posiada pozytywną opinię niezależnych laboratoriów;
 • spełnia normy przemysłowe w zakresie współczynnika tarcia statycznego (ASTM D-2047);
 • chroni podłogę nawet w miejscach o dużym natężeniu ruchu;
 • zapobiega porażeniu oraz uszkodzeniom sprzętu;
 • posiada certyfikat Swedish National Testing and Research Institute, który na podstawie normy SP-Method 2427 potwierdza właściwości ESD produktu;
 • zapewnia bezpieczeństwo pracownikom, klientom, pacjentom

Właściwości:

 • pH (koncentrat): ok. 8.9
 • wydajność: 25 ml/m2 na warstwę

Sposób użycia:

 • Dozowanie: preparat gotowy do użycia
 • Nakładać wyłącznie na przygotowane przy użyciu odpowiedniego zdzieracza, spłukane i całkowicie suche podłogi. Nanieść niewielką ilość produktu na podłogę, rozprowadzić za pomocą aplikatora lub mopa zachodzącymi na siebie pasami o szerokości 1 do 1,5 m. Należy nanieść trzy warstwy, każdą z nich pozostawiając do wyschnięcia na minimum 60 minut. Po nałożeniu ostatniej (trzeciej) warstwy pozostawić powierzchnię podłogi do wyschnięcia na min. 60 minut przed ponownym oddaniem podłogi do użytku.
 • W celu zachowania właściwości rozpraszania ładunku elektrostatycznego na podłodze i ładnego połysku w miejscach natężonego ruchu należy powtarzać procedurę nakładania powłoki, co 3 miesiące, a w miejscach o małym natężeniu ruchu, co 6 miesięcy.
 • Konserwacja: Po każdym stosowaniu preparatu TASKI Jontec ESD, należy odczekać 48 godzin przed przetarciem na mokro. W ramach codziennej pielęgnacji usunąć luźny brud za pomocą suchego mopa. W celu zachowania właściwości rozpraszania ładunku elektrostatycznego należy użyć preparatu TASKI Jontec Destat.
 • Środki ostrożności: W celu zachowania właściwości podłogi w miejscach o dużym natężeniu ruchu należy stosować preparat TASKI Jontec Destat 3 razy w tygodniu, natomiast w miejscach o małym natężeniu 1 raz w tygodniu lub według potrzeb. Po zastosowaniu TASKI Jontec Destat nie spłukiwać podłogi. W suchym środowisku (np. przy ogrzewaniu podłogowym) zaleca się stosowanie preparatu 3 razy w tygodniu.
03-7512701

Opis

Nazwa
Diversey Jontec ESD polimer
Indeks
7512701
Opakowanie:
Kanister 5 L

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Diversey Jontec Luna 5L

341,80 zł

Diversey Jontec Luna to powłoka polimerowa o dużej twardości i jedwabistym połysku, nie wymagająca częstej pielęgnacji. Może być stosowany do większości typów podłóg wodoodpornych.

Kanister 5L

Diversey Jontec TimeSaver 5L

492,00 zł

Polimerowa powłoka o podwyższonej wytrzymałości. Polecana do stosowania w obiektach użyteczności publicznej, w salach szpitalnych, w sieciach sprzedaży detalicznej oraz obiektach czynnych 24h na dobę.

Kanister 5L

Diversey Jontec Matt 5L

384,50 zł

Jontec Matt to matowa powłoka polimerowa o dużej twardości, niewymagająca częstej pielęgnacji. Może być stosowany do większości typów podłóg wodoodpornych.

Kanister 5L

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny