• Nowy

Soft Care Fresh Mydło do rąk

Opis:

Soft Care Fresh jest lekko perfumowanym mydłem do rąk w postaci płynu, polecanym do stosowania wszędzie tam, gdzie należy często myć ręce oraz gdzie są wymagane wysokie standardy higieniczne, głównie w zakładach przemysłu spożywczego i żywienia zbiorowego (kuchnie w hotelach i restauracjach, sanatoriach itp.). Soft Care Fresh zawiera mieszaninę anionowych i amfoterycznych związków powierzchniowo czynnych, obojętnych soli, związków zapachowych, barwników oraz konserwantów. Skład został tak opracowany, aby uzyskać łagodne a jednocześnie skuteczne w działaniu mydło do częstego stosowania. Produkt został przebadany pod względem bezpieczeństwa stosowania oraz toksykologii i dopuszczony przez certyfikowane laboratorium. Preparat posiada świadectwo jakości zdrowotnej Państwowego Zakładu Higieny nr HŻ/627/2004 z dnia 12.02.2004, dopuszczający stosowanie w zakładach przetwórstwa spożywczego i żywienia zbiorowego.

Cechy:

Dokładnie myje skórę rąk Pozostawia delikatny, świeży zapach Jednorazowe, higieniczne opakowania - wkłady do dyspenserów Soft Care dozujące porcję mydła Nadaje się do wody twardej, nie powoduje wytrącania soli mydła Pozwala na uzyskanie obfitej, trwałej piany, łatwej do spłukania Oparty na surowcach syntetycznych

Właściwości:

Wygląd: gęsty, przezroczysty, niebieski płyn. pH (koncentrat): 5.5 – 6.0. Gęstość (20oC): 1.04 g/cm3.

Sposób użycia:

Wycisnąć jedną porcję mydła Soft Care Fresh z dozownika na ręce. Zwilżyć ręce delikatnie wodą i rozprowadzić mydło po powierzchni rąk do uzyskania obfitej piany. Spłukać ręce wodą i osuszyć.

UWAGA: Dokładny sposób użycia preparatu, dostosowany do Państwa potrzeb określi nasz przedstawiciel.

03-6960300

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.