• Nowy

TASKI Swingo 955 B Power BMS to:

• komfort pracy oraz wysoka wydajność • niewielkie całkowite koszty użytkowania • doskonałe efekty czyszczenia i osuszania • prosta obsługa i konserwacja Komfort pracy oraz wysoka wydajność TASKI Swingo 955 B Power BMS to maszyna bardzo zwrotna, a także prosta i wygodna w użytkowaniu. Możliwe jest to dzięki układowi na-pędowemu, który w zależności od promienia skrętu maszyny, działa z różna siła na koła napędowe - jest to jednoznaczne ułatwienie w sterowaniu maszyna. Ponadto, trzecie podporowe koło obrotowe, po-zwala na płynne skręcanie maszyna. Kombinacja przełożenia siły na koła napędowe oraz zastosowanie wspomagającego koła obrotowego, zapewnia wyjątkowa zwrotność maszyny. Mechanizm czyszczący maszyny, który składa się z 2 szczotek, zapewnia doskonałe efekty czyszczenia i osuszania podłogi, a także wydajność pracy. Mechanizm ten, dzięki temu, iż został delikatnie wysunięty na prawa stronę maszyny, pozwala na wyczyszczenie podłóg tuz przy ścianach i półkach (obudowa maszyny nie dotyka do ich powierzchni, a tym sam nie rysuje ścian, półek). Niewielkie całkowite koszty użytkowania Niewielkie rozmiary maszyny sprawiają, ze obsługa jej przez operatora jest prosta i intuicyjna. Rozmiary urządzenia w połączeniu z szerokością pracy to zdecydowanie krótszy czas konieczny na wykonanie czyszczenia. Oszczędność czasu oraz niewysoki koszt inwestycji w zakup maszyny to niewielkie całkowite koszty jego użytkowania dla właściciela. Doskonałe efekty czyszczenia i osuszania Specjalny, opatentowany mechanizm szczotek podażą za kształtem podłogi, dopasowując się do jej poziomu i zapewniając odpowiedni nacisk na całej szerokości pracy. Rozwiązanie takie to gwarancja doskonałych efektów mycia podłóg oraz ich osuszania. Dodatkowo, opatentowana ściągaczka w kształcie litery V umożliwia dokładne zebranie roztworu z podłogi. Trzy koła prowadzące zamocowane na ściągaczce pozwalają na jej na samoczynne dopasowanie się do podłogi, bez konieczności dodatkowej regulacji. Prosta obsługa i konserwacja Wszystkie elementy wymagające częstego czyszczenia/konserwacji zostały oznaczone kolorem żółtym, są to tzw. żółte punkty kontrolne. Punkty te w prosty i szybki sposób można zdemontować, oczyścić i zamocować ponownie, bez konieczności użycia jakichkolwiek narzędzi. Panel sterujący jest czytelny i w przejrzysty sposób pokazuje najważniejsze informacje na temat urządzenia. Wszystkie te właściwości pozwalają na szybkie przeszkolenie nowych operatorów oraz na dłuższa prace bez przestojów. Swingo 955 B Power BMS Wydajna i niezawodna maszyna szorująco-zbierająca o zasilaniu bateryjnym.

Dane techniczne
POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA CZYSTEGO ROZTWORU: 40 L
POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA BRUDNEGO ROZTWORU: 40 L
SZEROKOŚĆ PRACY: 55 CM
SZEROKOŚĆ SSAWY: 80 CM
WAGA MASZYNY GOTOWEJ DO PRACY (ECO/POWER): 179 KG 
WYMIARY: 118 X 60 X 115 CM
ZUŻYCIE PRĄDU: 1500 W
WYDAJNOŚĆ TEORETYCZNA (ECO/POWER): 2475 M2/H 
WYDAJNOŚĆ PRAKTYCZNA (ECO/POWER): -
CZAS PRACY AKUMULATORÓW: DO 2H (W ZALEŻNOŚCI OD WARUNKÓW PRACY)
MOC AKUMULATORÓW: 70 AH/CE
NAPIĘCIE: 24 V
PROMIEŃ SKRĘTU: 1,1 M
ILOŚĆ SZCZOTEK: 2
NACISK SZCZOTKI (ECO/POWER): 40 KG 
PRĘDKOŚĆ PRACY (ECO/POWER): 4,5 KG/H
POZIOM HAŁASU: <70 dB(A)
DŁUGOŚĆ PRZEWODU: 3 M
KLASA BEZPIECZEŃSTWA: I/II
OKRES GWARANCJI: 12 MIESIĘCY
WYPOSAŻENIE KOMPLETU: 1 X TASKI SWINGO 955B POWER BMS (7523531), 2 X TARCZA NAPĘDOWA 28 CM (7510634), 2 X SZCZOTKA SZORUJĄCA 28 CM (7519395), 2 X BATERIA TRAKCYJNA ŻELOWA 12V/76 Ah/5 (7520152)

 12200-36 Dodatkowe informacje o maszynie BMS - System Zarzadzania Bateriami: Prostownik, który jest integralna częścią maszyny, zapewnia odpowiednia charakterystykę ładowania baterii trakcyjnych żelowych, zapobiega ich zbytniemu rozładowaniu oraz kontroluje proces ładowania. Dodatkowym plusem jest możliwość naładowania baterii w wybranym miejscu, gdzie znajduje się zwykłe gniazdko zasilające.

TASKI IntellliFlow - System Kontrolowanego Dozowania Roztworu: Opatentowany system, który pozwala na dozowanie odpowiedniej ilości roztworu na podłogę, w zależności do prędkości z jaka porusza się maszyna. Przy mniejszej prędkości, np.: podczas czyszczenia katów, skręcania maszyna dozuje odpowiednio mniejsza ilość roztworu. Dzięki takiemu rozwiązaniu zmniejszone zostaje zużycie preparatu czyszczącego (od 30 do 50%), a tym samym zwiększa się wydajność maszyny. Power: Maszyna z trakcja. Urządzenie posiada swój własny napęd. Jest to znaczące ułatwienie pracy operatora, który nie musi pchać maszyny, a jedynie przez odpowiedni płynny nacisk na regulowane dźwignię jazdy, może wydajniej skoncentrować się na jakości czyszczenia powierzchni.

Perfectplus ul. Chełmońskiego 10, 51-630 Wrocław , www.perfectplus.com.pl tel.71 319 81 88

7523531

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.