• Nowy

Opis

System Omni to kompletny system do czyszczenia i pielęgnacji podłóg  składający się z: 1 maszyny, 2 produktów oraz 3 padów. Co sprawia, że jest to unikalny, szybszy, praktyczny i bardzo wydajny system. Takie rozwiązanie zapewnia zmniejszenie kosztów związanych z utrzymaniem czystości i pielęgnacją podłóg. Większość oszczędności wiąże się ze zwiększeniem wydajności maszyny. W porównaniu z tradycyjną, natryskową metodą czyszczenia podłóg urządzenie to pozwala na oszczędności nawet do 40%.

Cechy

  • Wszechstronność i funkcjonalność System Omni to połączenie wysokiej prędkości obrotowej maszyny (900 obr./min) z dużym naciskiem padu.
  • Powyższe rozwiązanie to, w połączeniu z odpowiednimi produktami i padami, pozwala na użycie systemu do czyszczenia podłóg, ich polerowania oraz do codziennej pielęgnacji.
  • Dzięki swej wielofunkcyjności, maszyna TASKI ergodisc omni doskonale sobie radzi nawet w miejscach, których nie można wyłączyć z ruchu.
  • Dzięki ergonomicznym kształtom (kształt rękojeści – ruchoma rękojeść prowadząca – niski poziom wibracji – niski poziom hałasu), maszyna ta zapewnia zwiększenie wydajności oraz zmniejszenie nakładu pracy.
  • Bezpieczeństwo – ochrona rąk, dzięki zamkniętej rękojeści – podwójne izolacje – podwójny zamek bezpieczeństwa
  • Wysokość silnika: 41,5 cm
03-8004630

Opis

Nazwa
Taski Ergodisc Omni
Indeks
03-8004630
Waga
42 kg
Szerokość czyszczenia
43 cm
Zasilanie
220-240 V
Prędkość obrotowa szczotki
900 obr/min
Pobór mocy
1400 W
Przewód zasilający
15 m
Klasa bezpieczeństwa
I
Poziom hałasu dB(A)
60
Okres gwarancji
12 miesięcy

Pliki do pobrania

Taski Ergodisc Omni

Opis produktu

Pliki do pobrania (211.21k)

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.