• Nowy

MASZYNA KOMPLETNA TASKI procarpet 30

Opis

TASKI procarpet 30 to maszyna przeznaczona do utrzymania czystości dywanów i wykładzin dywanowych, pozwalająca na przeprowadzenie czyszczenia okresowego: metodą kapsulacji oraz czyszczenia gruntownego metodą prania ekstrakcyjnego.

Urządzenie to pozwala użytkownikowi na wybór pomiędzy różnymi metodami prania tak, aby były one dopasowane do jego potrzeb: czas przeznaczony na wyschnięcie oraz stopień zabrudzeń.

Maszyna może być przygotowana do pracy jako urządzenie do gruntownego czyszczenia ekstrakcyjnego by usunąć duże zabrudzenia lub jako zestaw do czyszczenia pośredniego tzw. metoda kapsułkowania do odświeżania wykładzin. Użytkownik maszyny ma kontrolę nad kosztami związanymi z utrzymaniem czystości wykładzin oraz ma możliwość wyboru metody prania najbardziej odpowiadającej jego potrzebom.

Stosowanie do prania wykładzin metody pośredniej wydłuża okres czasu pomiędzy wykonaniem prania gruntownego. Pozwala ona na utrzymanie wykładzin w czystości na dłużej, bez konieczności ich wysychania przez długi czas. Zmiana urządzenia z wersji do prania ekstrakcyjnego na pranie pośrednie to bardzo prosty i szybki proces, nie wymagający żadnych narzędzi. Wystarczy zmienić szczotkę i produkt chemiczny. 

Ponadto doskonałe wyważenie maszyny to komfortowa praca dla użytkownika, nawet przez wiele godzin. Ergonomiczny uchwyt pozwala zarówno pchać jak i ciągnąć maszynę. Szeroka oferta dodatkowych akcesoriów pozwala na wypranie innych powierzchni, np.: tapicerki, krzeseł, foteli, narożników itp.

Cechy

  • niezawodność i wydajność;
  • różne metody prania w jednym urządzeniu;
  • niewielkie koszty;
  • proste i wygodne użytkowanie.
03-7522309

Opis

Nazwa
Taski Procarpet 30
Indeks
03-7522309
Waga
52 kg
Szerokość czyszczenia
38 cm
Ilość szczotek
1
Zbiornik wody czystej
30 L
Zbiornik wody brudnej
30 L
Zasilanie
220/240 V
Wydajność
420 m2/h (pranie ekstrakcyjne - 200 m2/h; pranie pośrednie 405 m2/h )
Nacisk szczotki
10-17 kg
Prędkość obrotowa szczotki
1000 Rpm
Moc silnika szczotki
650 W
Moc silnika ssania
1000 W
Przewód zasilający
15 m
Wymiary (dł. x sz. x wys.)
109 x 47 x 94 cm
Poziom hałasu dB(A)
70
Obszar zastosowania
Pranie ekstrakcyjne

Pliki do pobrania

Taski Procarpet 30

Pliki do pobrania (1.13M)

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.