Opis

Dozownik Divermite S jest przeznaczony do bezpiecznego i dokładnego dozowania stężonych roztworów chemicznych z kuchennej linii produktów Diverese'a D2 i D10 w wymiennych wkładach służących do mycia i dezynfekcji obszaru kuchennego. Ten sam dozownik Divermite S wykorzystywany jest do podawania skoncentrowanych preparatów całej linii hotelowej "R", to jest R1, R2, R3 i R5 w saszetkach. Każdy produkt oznaczony jest barwnym kodem, alfanumerycznym. Tak samo oznaczone są butelki przeznaczone do napełniania preparatem z dozownika Divermite.

Jest to dozownik o zamykanej konstrukcji naściennej w celu zwiększenia bezpieczeństwa w miejscach publicznych. Przez co spełnia wymogi systemu HCCP Urządzenie jest praktyczne, ekonomiczne i zajmuje mało miejsca, dzięki czemu doskonale nadaje się do kuchni i toalety. 

Cechy

  • Stabilny i zamykany, wykonany z tworzywa sztucznego;
  • Wymaga mocowania do ściany;
  • Pojemność 1.5 L
  • Wymiary 447 (H) x 163 (W) x 155 (D) mm
  • nie wymaga podłączenia do źródła wody;
  • Dozowanie koncentratu następuje bezpośrednio do butelki napełnionej wodą. Zapewnia kontrolę dozowania i możliwość zaplanowania ponoszonych kosztów. Wykorzystując tylko 3 produkty całkowicie spełnia dzienne zapotrzebowanie kuchni na dezynfekcję i utrzymanie czystości.
  • Specjalna konstrukcja dozownika i butelek poprzez "kodowanie"  uniemożliwia pomylenie preparatów i niewłaściwe napełnienie butelki z dozownika przeznaczonego do innego środka chemicznego, co zapewnia wysokie bezpieczeństwo w codziennym użyciu przez personel sprzątający, a także właściwą eksploatację, a także szybką i prostą obsługę.
  • Dozownik umożliwia dozowanie odpowiedniej ilości preparatu bezpośrednio do wiadra. Napełnianie odbywa się poprzez naciśnięcie przycisku znajdującego się z przodu dozownika, który posiada jednocześnie funkcję spowalniającą, czyli zapobiega szybkiemu wypompowaniu preparatu z dozownika, co w znaczący sposób ogranicza koszty zużycia chemii.

Film instruktażowy o systemie divermite

Divermite

03-67791

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.