Koszyk

Dozownik Divermite S

03-67791
461,90 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Divermite S

Dozownik przeznaczony jest do dozowania preparatów D2, D10, R1, R2, R3, R5.1 i R9 w saszetkach, Umożliwia regulację stężeń,  dozowanie do butelek oraz wiadra, nie wymaga podłączenia mediów.

Ilość

Opis

Dozownik Divermite S jest przeznaczony do bezpiecznego i dokładnego dozowania stężonych roztworów chemicznych z kuchennej linii produktów Diverese'a D2 i D10 w wymiennych wkładach służących do mycia i dezynfekcji obszaru kuchennego. Ten sam dozownik Divermite S wykorzystywany jest do podawania skoncentrowanych preparatów całej linii hotelowej "R", to jest R1, R2, R3 i R5 w saszetkach. Każdy produkt oznaczony jest barwnym kodem, alfanumerycznym. Tak samo oznaczone są butelki przeznaczone do napełniania preparatem z dozownika Divermite.

Jest to dozownik o zamykanej konstrukcji naściennej w celu zwiększenia bezpieczeństwa w miejscach publicznych. Przez co spełnia wymogi systemu HCCP Urządzenie jest praktyczne, ekonomiczne i zajmuje mało miejsca, dzięki czemu doskonale nadaje się do kuchni i toalety. 

Cechy

  • Stabilny i zamykany, wykonany z tworzywa sztucznego;
  • Wymaga mocowania do ściany;
  • Pojemność 1.5 L
  • Wymiary 447 (H) x 163 (W) x 155 (D) mm
  • nie wymaga podłączenia do źródła wody;
  • Dozowanie koncentratu następuje bezpośrednio do butelki napełnionej wodą. Zapewnia kontrolę dozowania i możliwość zaplanowania ponoszonych kosztów. Wykorzystując tylko 3 produkty całkowicie spełnia dzienne zapotrzebowanie kuchni na dezynfekcję i utrzymanie czystości.
  • Specjalna konstrukcja dozownika i butelek poprzez "kodowanie"  uniemożliwia pomylenie preparatów i niewłaściwe napełnienie butelki z dozownika przeznaczonego do innego środka chemicznego, co zapewnia wysokie bezpieczeństwo w codziennym użyciu przez personel sprzątający, a także właściwą eksploatację, a także szybką i prostą obsługę.
  • Dozownik umożliwia dozowanie odpowiedniej ilości preparatu bezpośrednio do wiadra. Napełnianie odbywa się poprzez naciśnięcie przycisku znajdującego się z przodu dozownika, który posiada jednocześnie funkcję spowalniającą, czyli zapobiega szybkiemu wypompowaniu preparatu z dozownika, co w znaczący sposób ogranicza koszty zużycia chemii.

Film instruktażowy o systemie divermite

Divermite

03-67791

Zobacz także

Room Care R1 Plus Pur Eco1,5L

319,70 zł

Skoncentrowany preparat do czyszczenia i odkażania toalet R1 plus. Skutecznie zapobiegający osadzaniu się kamienia wapiennego i zabijający bakterie. Jest to gęsty płyn o niebieskiej barwie, zawierający kwasy organiczne, niejonowe i kationowe związki powierzchniowo czynne oraz substancje zapachowe.

Opakowanie 1,5L

Room Care R5-Plus Fresh Linen 1,5L

480,20 zł

Room Care R5 to skoncentrowany odświeżacz powietrza zawierający wyjątkową technologię O.N.T. skutecznie neutralizującą nieprzyjemne zapachy, pozostawiając na długo przyjemny i świeży zapach.

Opakowanie 1,5L

16 innych produktów w tej samej kategorii:

SONEX DEZ COV ściereczki nasączone

72,00 zł 68,40 zł -5%

Ściereczki nasączone płynem do dezynfekcji o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym i wirusobójczym wobec wirusów osłonkowych (w tym koronawirus SARS-COV-2)

wymiary listka 17 cm 30 cm 250 listków 

włóknina w kolorze białym i niebieskim 

Włóknina wkład do wiader.

36,00 zł

Perfect Wet Wipes Medical, wkład do wiaderka suchy 17x35 cm, 200 listków

włóknina 3 warstwowa poliester, polipropylen, pulpa celulozowa jedyne czyściwo o takiej strukturze na rynku

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny